1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Emniyetin tedbirleri işe yaradı
Emniyetin tedbirleri işe yaradı

Emniyetin tedbirleri işe yaradı

Pazar Emniyet Müdürlüğü'nün aldığı tedbirler sonucu okullarda huzur ortamı tesis edildi.

A+A-

Naci Güven - Pazar’daki Lise ve dengi okul müdürleri, ilçe emniyet müdürlüğüne teşekkür ziyaretinde bulundular. Pazar Atatürk Lisesi Müdürü Hüseyin Karagöz, Kız Meslek Lisesi Müdürü Zekeriya Vardal, İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet Çatan, Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Serdar Özkurt, İMKB Anadolu Lisesi Müdürü Nezihi Çakır ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Ziya Topçuoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kavruk’u makamında ziyaret ederek okul önlerinde alınan tedbirler dolayısıyla teşekkürlerini ilettiler. Okullarda şiddet olaylarının yaşanmasına rağmen ilçede alınan emniyet tedbirleri neticesinde huzur ve sükûnun hâkim olduğunu söylen okul müdürleri, “Bu anlamda sayın emniyet müdürümüze teşekkür ediyoruz. Göreve başladıklarında okullarımızı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunmuş ve bizler de önerilerimizi dile getirmiştik. Geçen zaman içerisinde karşılıklı diyalog çerçevesinde oluşan tedbirler sayesinde hiçbir olay yaşanmadan okullarımız huzur içerisinde eğitim ve öğretime devam ediyor. Bu nedenle kendilerini makamında ziyaret ederek teşekkürlerimizi ilettik” dediler.
  Emniyet Müdürü Mustafa Kavruk ise eğitim yuvalarının korunması ve geleceğin idarecilerinin çıkacağı bu yerlerde sağlıklı bir eğitim öğretim yapılabilmesi için ilçe emniyet müdürlüğü olarak bütün tedbirlerin alındığını belirterek, “Önemli olan karşılıklı diyalog çerçevesinde sorunların konuşulmasıdır. Emniyet, huzurun sağlanması için yasalarla kendine tanınan her türlü yaptırımı uygular. Ancak biz karşılıklı diyalog içerisinde sorunların çözülmesi taraftarıyız. Bu konuda ortak bir mutabakatın sağlandığını görmekten mutlu olduk.” Dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
9 Yorum