1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Erdoğan'a Rize'den bal
Erdoğan'a Rize'den bal

Erdoğan'a Rize'den bal

Rizeli üretici, Başbakan'a kan şekerini düzenleyici özelliği bulunan bir kavanoz şifalı bal gönderdi.

A+A-

Rizeli bir esnaf, kan şekeri düşen ve hastaneye kaldırılan Başbakan Erdoğan'a bir an önce sağlığına kavuşması için şifalı bal gönderdi.
Yoğun iş temposu dolayısıyla kan şekeri düşen ve hastaneye kaldırılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın rahatsızlığı, memleketi Rize'de büyük üzüntüye neden oldu. Hemşehrileri Erdoğan'ın hastalanmasına üzülen Rizeli esnaf Adem Kurtuluş, Başbakan'a kan şekerini düzenleyici özelliği bulunan bir kavanoz şifalı bal gönderdi. Balı Başbakan Erdoğan'a kargoyla gönderen Kurtuluş, "Başbakanımızın hastalığından büyük üzüntü duyduk. Sıhhatine bir an önce kavuşması için kendisine Çayeli'nin yüksek tepelerinde kendi üretimimiz olan şifalı baldan gönderiyoruz. İnşallah acil şifa bulur. Balımız başta kan şekeri düşüklüğü olmak üzere birçok hastalığa iyi gelmektedir. İlaçtan daha öte bir baldır. İçinde hiçbir katkı maddesi yoktur ve tamamen doğaldır" diye konuştu.
Kurtuluş, Başbakan Erdoğan'ın gönderilen baldan yiyerek sağlığına kavuşmasını ve ülkeye hizmet etmeye devam etmesini diledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız