1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Erdoğan'ların acı günü
Erdoğan'ların acı günü

Erdoğan'ların acı günü

Eşinin dedesi vefat eden Başbakan Erdoğan'ın büyük oğlu Burak, cenaze için Güneysu'ya geldi.

A+A-

Muhammet KAÇAR - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük oğlu Burak’ın eşi Sema Erdoğan’ın kalp krizi geçirerek vefat eden dedesi 70 yaşındaki Ahmet Genç Rize’nin Güneysu ilçesi Dumankaya köyünde toprağa verildi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük oğlu Burak’ın eşi Sema Erdoğan’ın dedesi 70 yaşındaki Ahmet Genç dün gece geçirdiği kalp krizi sonucu Rize’nin Güneysu ilçesi Dumankaya köyünde yaşamını kaybetti. Genç için bugün öğlen namazında Güneysu ilçesi Dumankaya köyünde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan, oğlu Burak Erdoğan ile Rize Valisi Kasım Esen, Belediye başkanı Halil Bakırcı, Çay-kur genel müdürü Ekrem Yüce, Güneysu belediye başkanı Ahmet Minder ile vatandaşlar katıldı. Oldukça üzgün olduğu gözlenen Sema Erdoğan cenaze namazının kılındığı camiye geldi. Gözyaşlarını tutamadığı gözlenen Erdoğan daha sonra mezarlığa geçti. 3 çocuğu bulunan Ahmet Genç kılınan cenaze namazının ardından Dumankaya köyündeki aile kabristanlığında toprağa verildi. Burak Erdoğan, 2001 yılında Rizeli Ketenci ailesinin kızı ve İmam Hatip Lisesi'nden sınıf arkadaşı Sema Ketenci ile evlenmişti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum