1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. PAZARSPOR

  4. Ertemçöz transferde çıtayı yükseltti!
Ertemçöz transferde çıtayı yükseltti!

Ertemçöz transferde çıtayı yükseltti!

Ligin ilk periyodunu 4. sırada tamamlayarak Play Off şansını elde edemeyen Pazarspor'un hocası 6 oyuncu transfer edilmesi gerektiğini söyledi!

A+A-

3 yetmez 6 olsun!
Pazarspor Teknik Direktörü Ercan Ertemçöz, hedefe ulaşmak için 6 oyuncu almaları gerektiğini söyledi. Ligin ilk periyodunu 4. sırada tamamlayarak Play Off şansını elde edemeyen Mavi Beyazlılar’ın Teknik Direktörü Ertemçöz, yönetim kuruluyla yaptığı toplantıda 3 oyuncu isteğini iletmişti. İsmini vermek istemediği 2 oyuncuyla yollarını ayıracaklarını söyleyen Ertemçöz, “Mücahit ve Müjdat’ın sakatlıklarının uzun sürebileceğini de hesaba katarak 6 oyuncu almayı düşünüyoruz. Kulübümüzün maddi imkânları doğrultusunda transfer yapacağız. Ortaya bir hedef koyduysak en az 3 oyuncuyu istediğimiz şekilde almamız gerekiyor. Aynı zamanda iklime, takıma ve bölgeye uyum sağlayacak futbolcu olmasına dikkat edeceğiz. Bayramdan sonra Antalya kampına yetişecek şekilde transfer işini bitireceğiz” dedi.
Yepyeni bir takım!
Antalya’da İddia turnuvasına katılacaklarını belirten Ertemçöz, “Şimdiden kendi tesislerimizde sıkı bir şekilde günde çift idman yaparak hazırlanıyoruz. Antalya’da da ki turnuvaya hazır bir şekilde katılmak istiyoruz. Ayrıca kampta hazırlık karşılaşmaları da yapacağız. Bu maçların eksiklerimizi görme açısında çok faydalı olacağını düşünüyorum. Kadromuza yeni katılacak futbolcuların bu şekilde takım ile uyumu da sağlanmış olacak. Kamp dönüşü Pazar’a yepyeni bir takım olarak döneceğiz. Hedefimiz bellidir. İlk periyotta yakalayamadığımız Play Off’a bu dönemde ulaşacağız. Onun için iyi bir çalışma takvimi uygulayacağız. Ay sonuna kadar çalışmalarımızı Pazar’da devam ettireceğiz. Yılbaşı ve bayramın ardından 5 Ocak’ta da 15 günlük Antalya kampını başlatacağız” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
3 Yorum