1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Esnafdan Emniyete teşekkür
Esnafdan Emniyete teşekkür

Esnafdan Emniyete teşekkür

Pazar Esnaf ve sanatkârlar Odası Başkanı Turgut Sağbaş, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kavruk’u makamında ziyaret etti

A+A-

Pazar Esnaf ve sanatkârlar Odası Başkanı Turgut Sağbaş ile Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kavruk’u makamında ziyaret ederek çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ilettiler. Esnaf ve sanatkârlar Odası Başkanı Turgut Sağbaş, son günlerde başarılı şekilde gece baskınlarıyla işyerlerine giren hırsızların yakalanmasını sağlayan İlçe Emniyet Müdürlüğü mensuplarının bu çalışmalarının taktire şayan olduğunu belirterek, “Esnafımız, emniyet teşkilatımızın çalışmalarını taktirle karşılamıştır. Son 1 ayda 4 hırsız suçüstü yakalanarak adalete teslim edilmiştir. İlçe esnafımız bu anlamda teşekkürlerini odamız vasıtasıyla sizlere iletmiştir. Çalışmalarınızda bizler de sonuna kadar destek sağlamaya hazırız.” Şeklinde konuştu.
Pazar İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kavruk da esnaf ve vatandaşlarla birlikte karşılıklı diyalog çerçevesinde sorunların üstesinden geleceklerini belirterek, “Yapılan bu ziyaret ve ilginiz için teşekkür ederim. Biz ilçemizde asayişin sağlıklı bir şekilde sağlanarak huzurlu insanların bir arada yaşadığı kent olgusunu ortaya çıkarmak istiyoruz. Bunu da hep birlikte sağlayabiliriz” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız