1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. TRABZONSPOR

  4. Fatih Tekke cevap verdi
Fatih Tekke cevap verdi

Fatih Tekke cevap verdi

Trabzonspor Başkanı Albayrak'ın açıklamalarına cevap veren Tekke, "Kalmamı istemediler" dedi.

A+A-

Zenit'li golcü, Trabzon Başkanı Nuri Albayrak'ın, "Gitmek istediği için satmak zorunda kaldık" sözlerine yanıt verdi
Bordo - mavili kulübün sezon başında 7.4 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Rusya'nın Zenit takımına gönderdiği golcü Fatih Tekke, Başkan Nuri Albayrak'ın, "Fatih kendisi gitmek istediği için satmak zorunda kaldık" şeklindeki açıklamasının doğruyu yansıtmadığını söyledi.
Trabzonspor yönetiminin, sezon başında Zenit'e satış yönünde karar aldığını ve bunun Başkan Albayrak tarafından kendisine iletildiğini belirten milli golcü, "Kalmamı istemediler. Başkan, sanki ben ayrılmaya can atıyormuşum gibi bir hava yaratmış. Bu doğru değil. Aslında beni göndermek için her şeyi yapan onlar. Ancak Trabzonspor'un böyle bir durumdan satışta zarar göreceğini düşünerek sustum. Şimdi kimse beni toplumun önüne atmasın. Unutulmasın ki Trabzonspor'a tarihinin en büyük transfer ücretini kazandırdım. Bunun için de huzurluyum" ifadesini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız