1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Fener maçına rastlayınca!
Fener maçına rastlayınca!

Fener maçına rastlayınca!

Rize Valisi Kasım Esen ve eşi Halide Esen tarafından verilen resepsiyonu Fenerbahçe-Vestel Manisaspor maçı böldü.

A+A-

Göktürk Fırat - Cumhuriyet'in kuruluşunun 83. yıldönümü dolayısıyla Rize Valisi Kasım Esen ve eşi Halide Esen tarafından verilen resepsiyonu Fenerbahçe-Vestel Manisaspor maçı böldü.
Cumhuriyet'in kuruluşunun 83. yıldönümü dolayısıyla Rize Valisi Kasım Esen ve eşi Halide Esen, Rize Öğretmen Evi'nde bir resepsiyon verdi. Resepsiyona, askerler, bürokratlar, siyasiler ve isteyen vatandaşlar katıldı. Esen çifti, davetlileri kapıda karşıladı. Resepsiyona bebekleri sırtlarında katılan bayanlar dikkat çekti. Alışıla gelmişin dışında dans edilmeyen resepsiyonda, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı'nın girişimi ile Rize horonu oynandı. Vali Esen'in horon oynamakta biraz zorlandığı görüldü. Horonun ardından pasta kesildi. Pastayı Halide Esen ile Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı'nın eşi Reyhane Bakırcı birlikte kesti. Pasta, daha sonra davetlilere ikram edildi. 


Resepsiyonun devam ettiği sırada Rize Valisi Kasım Esen, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı ve bir çok bürokrat, resepsiyonun verildiği salından ayrılarak farklı bir salonda dev ekrandan Fenerbahçe-Vestel Manisaspor maçını izledi. Maçın ikinci yarısına yetişebilen bürokratlar, maç bitene kadar salonda kaldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız