1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Fındıklı'da Fuhuş Operasyonu
Fındıklı'da Fuhuş Operasyonu

Fındıklı'da Fuhuş Operasyonu

Fuhuş yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan18 yabancı uyruklu kadından 14'ünde bulaşıcı hastalık tespit edildi.

A+A-

Zekeriya Sarıhan - Fındıklı’da düzenlenen ‘Fuhuş Operasyonu’nda gözaltına alınan 18 yabancı uyruklu kadından 14’ünde bulaşıcı hastalık olduğu belirlendi.
Fındıklı Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından değerlendirilen ihbar ve şikayetler üzerine ilçedeki bar ve otellere baskın düzenlendi.
Edinilen bilgiye göre, Fındıklı Emniyet Amirliğince gece geç saatlerde başlayan ve sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden baskınlar neticesinde 18 yabancı uyruklu kadın fuhuş yaptığı iddiasıyla gözaltına alındı.
Fındıklı Bölge Guatr Araştırma ve Tedavi Merkezinde yapılan sağlık kontrollerinin ardında 14’ünde bulaşıcı hastalık tespit edilen yabancı uyruklu kadınların, ilçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından sınır dışı edildikleri bildirildi. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri ilçedeki benzer olayların önlenmesi için bu tür kontrol ve baskınlar devam edeceğini vurguladı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
3 Yorum