1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Gaz kokusuna karşı filitreli don!
Gaz kokusuna karşı filitreli don!

Gaz kokusuna karşı filitreli don!

ABD'de bir iç giyim firması, gaz kokusunu dışarıya vermeyen, içinde gizleyen filitreli bir külot imal etti. Şaka değil gerçek bir haber!

A+A-

The Under-Ease adlı kokuyu gizleyen külotlarda değiştirilebilir, keçe, kömür ve yün elyafından yapılan bir filtre bulunuyor.
Kötü kokunun dışarıya sızmasını önlemek için havayı tutan bir kumaştan üretilen külotun göbek ve bacak çevrelerine de tamamen lastik geçirilmiş.
Üretici Under-Tec firmasının başkanı ve külotun üreticisi Buck Weimer, bu iç çamaşırını kötü insan gazından korunmak için tasarladığını belirterek, "Ürünle ilgili birçok şaka yapılıyor, ama biz bunun bir amaca hizmet edecek ciddi bir ürün olduğundan şüphe duymuyoruz" diye konuştu.
Weimer, yatakta, işte, sosyal toplantılarda veya uçak dahil herhangi bir araçta seyahat ederken her zaman ve her yerde giyilebilecek külotların çamaşır makinesinde yıkanabileceğini ve kullanım sıklığına göre birkaç hafta veya birkaç ay içinde filtresinin değiştirilebileceğini söyledi.
www.under-tec.com web sitesinde 12 Sterlin (yaklaşık 23 YTL) ilâ 15 Sterlin (yaklaşık 29 YTL) arasında satılan ürünün çeşitli boyları bulunabiliyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız