1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. TRABZON

  4. Gelin olmadan düğün yaptılar!
Gelin olmadan düğün yaptılar!

Gelin olmadan düğün yaptılar!

Karadeniz fıkralarına taş çıkartacak ilginçlikteki olay Ordu'da yaşandı. Gelin olmadan yapılan düğünde davetliler vur patlasın çal oynasın eğlendiler!

A+A-

Ordu'nun Ünye İlçesi'nde, gelin olmadan yapılan düğün davetlileri şaşırttı.
İlçeye bağlı Yeşilkent Beldesi'nde ilginç bir düğün merasimi gerçekleştirildi. Gelin olmadan gerçekleşen düğünde, Yeşilkent Belde Belediye Başkanı Muammer Çamuroğlu'nun oğlu Hakan Çamuroğlu (25) dünya evine girdi. Davetlilerin sabırsızlıkla bekledikleri gelini bir türlü göremedikleri için merakları artarken, gelinin yurtdışında olduğunu öğrenenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Muammer-Sevim Çamuroğlu çiftinin 3 erkek çocuğundan en büyüğü olan Hakan'ın, Refik-Selma Ateş çiftinin kızı Sevda Ateş (19) ile hayatlarını birleştirdiği düğün belediye meydanında yapıldı. Davetliler, ikramlar, oynanan çiftetelli ve takı töreniyle diğer düğün ortamlarını aratmayan 'gelinsiz düğünde' çalgıcılar ve ses sanatçısı da sahneye çevrilen kamyon kasasında yerlerini aldı. Her düğünde olduğu gibi davulcular, ilginç figürlerle davetlileri eğlendirmeye çalıştı.
 
Düğünde eşi olacak kişinin yanında olmaması nedeniyle burukluk yaşadığını söyleyen Hakan Çamuroğlu, gelinin Fransa'da olduğu için düğünde yer alamadığını belirtti. Sevda Ateş ile 3 yıl önce yaz tatilinde tanıştıklarını ifade eden Çamuroğlu, "Bizim birlikteliğimize ilk görüşte aşk diyebiliriz. İlk başta ailelerin haberi yoktu. Ancak sonra konuyu açtığımız ailelerimiz de bize 'olur' verdi. Fransa'ya gidince asıl (o yanımdayken) düğünümüz orda olacak. Burada yaptığımız düğün eşe, dosta veda niteliğinde ve ayrıca birçoğu Fransa'ya gelemeyeceği içindi" dedi.
 
Damadın annesi Sevim Çamuroğlu da burukluk yaşadıklarını dile getirirken, damadın babası olan Belediye Başkanı Muammer Çamuroğlu, "Nişanı hep birlikte Ünye'de yaptık. Fransa'da bir düğün daha yapacağız. Oraya herkes gelemeyecekti" diye konuştu.
Düğünün takı takıldığı bölümde de ilginç bir görüntü oluştu. Düğün gelinsiz olunca, takı için ortaya konulan masa arkasındaki iki sandalyenin birine damat, boş kalan diğerine de erkek kardeşi oturdu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız