1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Genç çifti kanser ayırdı
Genç çifti kanser ayırdı

Genç çifti kanser ayırdı

Doğu Karadeniz Bölgesi'nde birçok ölümün nedeni olarak gösterilen kanser hastalığı bu kez 3 aylık evli bir çifti ayırdı.

A+A-

GÖKTÜRK FIRAT - Rize'de üç ay önce evlenen İsmail ve Seval yazıcı çiftinin mutlulukları fazla sürmedi. Rize'de ulusal olarak yayın yapan bir televizyonun eski çalışanlarından İsmail Yazıcı kansere yenik düşerek yaşamını yitirdi. Yazıcı bir yıl önce gördüğü uzun süreli tedavi sonucunda kanseni yenerek sağlığına kavuşmuştu. Yazıcı sağlığına kavuşur kavuşmaz yıllardır sevdiği Seval Taşpınar ile hayatını birleştirerek evliliğe adım attı. Evlendikten bir süre sonra yeniden hastalanan Yazıcı bu kez kansere yenik düşerek yaşamını yitirdi. Birbirini çok seven çiftin mutluluğu ise üç ay sürdü. Yazıcı için bugün Rize Sahil Camisi'nde cenaze namazı kılındı. Yazıcı daha sonra gözyaşları içerisinde toprağa verildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
6 Yorum