1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Gültekin'den bir dizi ziyaret
Gültekin'den bir dizi ziyaret

Gültekin'den bir dizi ziyaret

AK Parti Rize Milletvekili Aday Adayı Hakan Gültekin, Ardeşen ilçesinde sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

A+A-

Ankara’da AK Parti Genel Merkezi’nde yapılan aday adayları mülakatından ayağının tozuyla dönen Gültekin, ziyaretlerini sürdürdü.

gltkn5.jpg

Hakan Gültekin, Ardeşen programı kapsamında Köy Muhtarlar Derneği Başkanı Macit Aslışen, Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Sadık Yerebakan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı, Ardeşen Şoförler Odası Başkanı Barış Oğuz, 21 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı İbrahim Memoğlu’nu ziyaret etti. 

gltkn4-001.jpg

Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan AK Parti Rize Milletvekili Aday Adayı Hakan Gültekin, “Çıktığım bu kutlu yolda değerli dostlarımdan destek ve ilgileri görmek çok mutlu etti. Ardeşen’imizde koordineli olarak başarılı hizmetlerin altına imzamızı attığımız sivil toplum kuruluşlarının değerli temsilcileri ve yönetimleriyle bir araya geldik. Özelde Ardeşen’imiz ve Rize’mizi genelde de ülkemizi konuştuğumuz sohbetlerimizde odak noktamız hep insan olmuştur. Aziz hemşerilerimize en iyi hizmeti en doğru ve en kaliteli şekilde getirmenin arzusu içinde olduk, olmaya da devam edeceğiz inşallah. Bu vesileyle değerli STK Başkan ve yönetimlerine şükranlarımı sunuyorum. Her şey Rize’miz için.” dedi.

gltkn2-001.jpg

AK Parti Rize Milletvekili Aday Adayı Hakan Gültekin daha sonra Fındıklı ilçesindeki temasları için Ardeşen’den ayrıldı.

gltkn1-001.jpg

gltkn3-001.jpg

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
34 Yorum