1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Gündoğdu'da çirkin saldırı
Gündoğdu'da çirkin saldırı

Gündoğdu'da çirkin saldırı

Rize'nin Gündoğdu Beldesi Belediye Başkan Yardımcısı Halil Karan, 5 kişilik bir grubun saldırısına uğradı. Karan saldırıda ağır yaralandı.

A+A-

Mustafa BAYRAK - Edinilen bilgiye göre, Gündoğdu Beldesi'nde meydana gelen olayda, belediye ile daha önceden problemleri olan 5 kişi evine gitmekte olan Belediye Başkan Yardımcısı Karan'ın yolunu keserek tekme ve tokatlarla saldırdı. Karan'ı darp eden saldırganlar kaçarak olay yerini terk etti. Rize Devlet Hastanesi'nde ayakta tedavi gören Karan'a 15 gün iş göremez raporu verildi. Vücudunda ödemler oluşan Anavatan Parti'li Belediye Başkan Yardımcısı Karan'ın burun kemiğinin de kırıldığı öğrenildi.
Evinde dinlenmekte olan Karan yaptığı açıklamada, "Bana saldıran kişilerle şahsi hiçbir problemim yoktu. Belediyeyle olan itilaflı konularına ise ben bakmıyordum. Bana saldıranlardan şikayetçiyim" şeklinde konuştu.
Gündoğdu Belediye Başkanı Kerim Kasap ise yaptığı açıklamada, "Asıl hedef bendim. Ben burada yokken gözdağı vermek için olaylarla ilgisi bulunmayan arkadaşımızı darp etmişler. Şu unutulmasın bir kişi eğer saldırı ve hakarete uğrayıp cezasız kalıyorsa, tüm toplum tehdit altındadır. Bu çirkin saldırının peşini bırakmayacağız" dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız