1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. RİZESPOR

  4. Güvenç Kurtar'dan göndermeler!
Güvenç Kurtar'dan göndermeler!

Güvenç Kurtar'dan göndermeler!

Çaykur Rizespor’da görevine 5. hafta son verilen ve görevden ayrılırken, “Benim gönderilmemin sebebi Rıza Çalımbay’dır diyen Kurtar, açtı ağzını yumdu gözünü!

A+A-

Muhammet KAÇAR - Çaykur Rizespor’da görevine 5. hafta son verilen ve görevden ayrılırken, “Benim gönderilmemin sebebi Rıza Çalımbay’dır. Ona zemin hazırlamaya çalışıyorlar” diyen Güvenç Kurtar, Trabzon’da yayın yapan yerel bir gazetede yazdığı köşe yazısında, Rıza Çalımbay’ı, “Kulübün yakasına yapışmakla” suçladı. Yerel Taka gazetesinde Beşiktaş - Çaykur Rizespor karşılaşmasını değerlendiren Güvenç Kurtar, “Çaykur Rizespor’a nasıl yazık ediyorlar doğrusu üzülüyorum. Dün akşamki maça bakıyorum içim sızlıyor. Bu takımı, bu çocukları kısa zamanda ne hale getirmişler. Tolga’yı sol kenara çekmiş bir hoca, Fatih’e sağ kanatta görev vermiş bir anlayış var kulübede. Özetle macera aramaktan başka bir şey yapmıyor. Fakat iyi de yapıyor! Şimdi Rıza Çalımbay ile anlaşmışlar. İşte Saffet Susiç gidecek ve benim neden gönderildiğim senaryosu da ortaya çıkmış olacak. Rıza Çalımbay, yapıştı bırakmıyor bu kulübü” ifadesini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum