1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. PAZARSPOR

  4. Haberal Okulu'nun büyük başarısı
Haberal Okulu'nun büyük başarısı

Haberal Okulu'nun büyük başarısı

Yıldızlar Futbol turnuvasında birinci olan Pazar Yaşar ve Medine Haberal İlköğretim Okulu, Rize’yi bölge şampiyonasında temsil etme hakkı kazandı.

A+A-

Naci GÜVEN - İlköğretim okulları arası yıldızlar Futbol turnuvasında birinci olan Pazar Yaşar ve Medine Haberal İlköğretim Okulu, Rize’yi bölge şampiyonasında temsil etme hakkını kazandı.
Rize il birincisi olarak büyük bir başarıya imza attıklarını ve Giresun’da yapılacak olan bölge yıldızlar futbol müsabakalarına katılma hakkını elde ettiklerini belirten beden eğitimi öğretmeni Ahmet Öztürk, “26 takımın katıldığı yıldızlar futbol müsabakasına başlarken kimse bizi favori olarak göstermemişti. Fakat biz camia olarak davamıza inanmıştık. Başta okul Müdiremiz Nermin Yangın Eldeş olmak üzere, öğretmen arkadaşlarımız ve öğrencilerimiz başarı için kenetlenmiştik. Zor bir işi başararak Rize il birincisi olduk. Mart ayında Giresun’da yapılacak olan bölge müsabakalarına katılma hakkını kazandık. İnşallah burada da başarılı olup, Türkiye şampiyonasında ilimizi, ilçemizi ve okulumuzu en iyi şekilde temsil ederiz. Rize’de 6 grupta yapılan karşılaşmalarda bizim grubumuz 5 takımdan diğer gruplar 4’er takımdan oluşmuşlardı. Biz Şevket Yardımcı İ.Ö.O’yu yenerek gurupta ikinci olarak yarı finale kaldık. Finalde M. Akif Ersoy İ.Ö.O ile karşılaştık. Maçın normal süresi 2–2 sonuçlandı. Penaltı atışlarında 7–6 galip gelerek Rize il birincisi olduk. Mutluyuz. Daha güzel işler yapacağız” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
27 Yorum