1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. "Haberin Pazarı" yayında
"Haberin Pazarı" yayında

"Haberin Pazarı" yayında

Modüler sistem çalışmalarını tamamlayan pazar53 yöresel haber sitesi, yeni yüzü ve anlayışıyla yayınını bir adım ileri götürerek profesyonelliğe de ilk adımını attı.

A+A-

Abdullah UZUN (Pazar53.com) - Pazar53 yöresel haber sitesi modüler yayına geçti. Günlük haber akışının hızlandırılması ve yayın ağının genişletilmesi amacıyla bir süredir devam eden çalışmalar sonucu site, tasarımı ve anlayışını bir adım ileriye götürerek profesyonel yayına başladı. Site editörü gazeteci Hızır Tonyalı, “Haberin pazarı” sloganıyla yörede çalışan basın emekçilerinin ortak platformu olarak çalışacaklarını belirterek, “7 yıldır Pazar53 sitemiz internetten yöresel haber yayını yapıyor. Şimdiye kadar tasarımı ve güncellemesi dahil büyük emekler harcanarak bugüne gelindi. Biz Pazar53 ile yöresel haber yayını yapacağız dediğimizde Türkiye’de daha ulusal haber sitesi yoktu. İnsanlar için bilgisayar pahalı ve lüks eşya sınıfında iken, internet; veri akışı olmayan, kullanıcısı bulunmayan bir nesne idi. 7 yılda çok şeyler değişti. Artık bilgisayar ve internet günlük hayatın vazgeçilmezi oldu. İnsanlar için haber siteleri birer elektronik hızlı gazete haline geldi. Bu baş döndürücü gelişmelerin daha da hızlanarak devam edeceğini düşünüyoruz. Bu amaçla haber sitemizi modüler yapıya kavuşturarak hızlı haber geçişini sağlamak için yeniliğe gittik. Değişen sadece tasarımımız ve sistemimiz değil. Haber ağımızı da genişleterek İstanbul’dan Hopa’ya kadar temsilcilikler kurduk. Bu site aynı zamanda habercilerin ortak platformu niteliğini de taşıyor. Çünkü sitenin tüm çalışanları gazeteci kimliğini taşıyan basın emekçileri. Bu anlamda yöresel haberleri ön planda tutmayı amaçlayan www.Pazar53.com geniş bir okuyucu kitlesine de hitap edecek” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum