1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Hemşin'de örnek dönüşüm
Hemşin'de örnek dönüşüm

Hemşin'de örnek dönüşüm

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı Hemşin’deki kentsel dönüşüm çalışmalarını yerinde inceledi, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti...

A+A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı Hemşin’de gerçekleştirdiği seçim çalışmalarında ”Türkiye’de AK Parti dışında ümit verecek projesi ile vizyonuyla halkın önünde perspektif hedef ortaya koyacak ve ortaya koyacağı hedefi gerçekleştirme inancı verebilecek bir pratiğe sahip hiçbir siyasi parti yok” dedi.

hems1-041.jpg

Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Rize İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Hemşin İlçe Başkanı Abdülkerim Koçal, Hemşin Belediye Başkanı ve Başkan adayı Halim Kazım Bekâr, önceki dönem İl Başkanları İshak Âlim, Yılmaz Katmer, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üye adayları ile birlikte Hemşin’de İlçe teşkilatını ziyaret ederek, esnaf ziyaretlerinde bulundu.

hems10-005.jpg

Hayati Yazıcı “Yöneticilerin samimi olması gerekiyor”
Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı Hemşin’de gerçekleştirdiği ziyaretlerinde “Hemşin’de Halim kardeşimizin azmi gayreti sizlerin desteği merkezi hükümetin desteğiyle örnek olacak bir kentsel dönüşüm gerçekleşti. Seçimler demokrasi yönetimlerinin en önemli ölçüm organını oluşturan süreçlerdir. Birliğimiz bütünlüğümüz önemlidir. Hepimiz beşeriz, eksiğimiz olur, fazlamız olur. Esas olan insanların bilerek yanlış yapmamaları, bilinçli bir şekilde ayrıca haksızlık içerisine girmemeleri. Yöneticilerin samimi olması gerekiyor. Bunun da Halim kardeşimizde olduğunu sizler de daha iyi görüyorsunuz. İnşallah kentsel dönüşümde tamamlandığına göre ilçemiz zaten cazibesi var olan bir ilçe bu kentsel dönüşümle birlikte cazibesini inşallah üst düzeyde daha da iyi geliştirir. Türkiye’nin birliği bütünlüğü önemlidir. En büyük güç inanç değerlerimizi bir tarafa koyduğumuzda elbette ki manevi güçle kıyaslanamaz ama yaşadığımız evrende en büyük güç milletin gücüdür, sizin gücünüzdür. Biz buna inandık yola çıktığımız günden bugüne ‘karar sizindir’ dedik. Süreçleri buna göre inşa ettik. Projelerimizi bu mantık içerisinde oluşturduk ve hayata geçirdik realize ettik” ifadelerini kullandı.

hems2-033.jpg

Yazıcı” Milletine malolmuş bir partiyiz”
Yazıcı sözlerine şu şekilde devam etti “Seçim size emanet 31 Mart’ta ne yapacağınızı biliyorsunuz. Elbette birbirimize kızabiliriz, öfkelenebiliriz bunlar anlık şeyler gönül koyarız.  Bizim esas yapıyı inşa etme noktasındaki tavrımızı veya o yapacağımız binaya sağlayacağımız katkıyı başkalaştırmasın. Doğru olan birlik ve bütünlüğümüz. Türkiye’de AK Parti dışında ümit verecek projesi ile vizyonuyla halkın önünde perspektif hedef  ortaya koyacak ve ortaya koyacağı hedefi gerçekleştirme inancı verebilecek bir pratiğe sahip hiçbir parti yok. Dolayısıyla biz yetki verdiğiniz günden bu yana 3 Kasım 2002’den bu yana yaptığımız bütün seçimlerde Milletine malolmuş bir partiyiz. Çünkü bizim siyasetimizin temelinde millet var sizler varsınız”

hems3-024.jpg

hems4-018.jpg

hems5-016.jpg

hems6-012.jpg

hems7-010.jpg

hems8-010.jpg

hems9-006.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
4 Yorum