1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Hisarcıklıoğlu'ndan temaslar
Hisarcıklıoğlu'ndan temaslar

Hisarcıklıoğlu'ndan temaslar

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Fındıklı ilçesindeki özel bir çay fabrikasında incelemelerde bulundu.

A+A-

(Yasin Başalmaz – Erol Bodur) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, çıktığı Karadeniz gezisinde Rize'nin Fındıklı İlçesi'nde özel sektöre ait çay fabrikasını gezdi.
Hisarcıklıoğlu, Karali Çay Fabrikası'nda Rize Valisi Kasım Esen, Fındıklı Kaymakamı Erkan Kılıç, Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban, Rize Ticaret ve Sanayi Odası (RTSO) Başkanı Ömer Ofluoğlu, Rize Ticaret Borsası (RTB) Başkanı Tahsin Sancak ve Karali Çay Yönetim Kurulu Başkanı Mevlana Karali'yle birlikte önce yemek yedi, ardından da fabrikayı gezerek çalışmalarla ilgili bilgi aldı.


Rizeliler'in her alanda olduğu gibi ekonomide de çok başarılı olduklarını belirten Hisarcıklıoğlu, bu anlamda Rizeli genç girişimcilere her türlü yardımı vermeye hazır olduklarını söyledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız