1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. ARTVİN

  4. Hopa ÖDP Kongresi yapıldı
Hopa ÖDP Kongresi yapıldı

Hopa ÖDP Kongresi yapıldı

ÖDP Hopa İlçe kongresi, Belediye Başkanı ve CHP İlçe başkanı ile çok sayıda vatandaşın katılımıyla yapıldı.

A+A-

Turan ŞENTÜRK - Özgürlük ve Dayanışma Partisi Hopa İlçesi 5. Olağan Genel Kurulu, Emre Düğün Salonu’nda yapıldı. Mevcut Başkan Yüksel Gümüşkaya’nın tek listesiyle girilen genel kurulda, katılan 81 delegenin tamamının oyunu alan Gümüşkaya yeniden Başkanlığa seçildi. Yüksel Gümüşkaya Başkanlığındaki ÖDP Yönetim Kurulu ise Ali Rıza Özgenç, Nefise Yenigül, Alev Öztürk, Ali Çelik, Volkan Özçep ve M.Vural Başar’dan oluştu.
Kongreye Hopa Belediye Başkanı Yılmaz Topaloğlu, CHP İlçe Başkanı Fehmi Ustabaş, Artvin İş adamları derneği başkanı Şenol Topaloğlu, Hopa Tarımsal Kalkındırma Kooperatifi Başkanı Hasbi Uğur Topaloğlu, Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hüsnü Akyüz, SHP Artvin İl yönetiminden Nuri Karamert, Hopa Eğitim-Sen Başkanı Osman Lokumcu, Artvin 78’liler derneği başkanı Turhan Bayraktutan, Artvin Tarım Orman-Sen Şube başkanı Yüksel Keleş ile partililer katıldı.
Kongrede bir konuşma yapan Hopa Belediye Başkanı Yılmaz Topaloğlu, ilçenin her köşesine eşit hizmet götürdüklerini belirterek bundan sonra da aynı hizmet anlayışıyla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız