1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. HOPASPOR

  4. Hopaspor Araklı'yı bekliyor
Hopaspor Araklı'yı bekliyor

Hopaspor Araklı'yı bekliyor

Yönetim Kurulu oluşturma çabasındaki Hopaspor, hafta sonu karşılaşacağı Lider Araklı'yı mağlup etme hesapları yapıyor.

A+A-

Hayati Akbaş - Artvin Hopaspor, hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Araklıspor karşılaşması hazırlıklarını devam ettiriyor. Hopa şehir stadında günde çift çalışma yaparak zorlu karşılaşmaya hazırlanan Hopasporlu oyuncuların moralleri yerinde. Hafta sonuna kadar maç başı alacakları primlerinin ödenmesini bekleyen futbolcularda “Bizim motivasyona ihtiyacımız var. Hopaspor kulübünün zor bir dönemden geçtiğini biliyoruz. Ama Hopaspor camiası ve Hopaspor taraftarı da bizim içinde bulunduğumuz durumu değerlendirsin. Biz sahaya çıkıyoruz, oynayabileceğimiz oyunu hakkını vererek oynuyoruz. Bize daha fazla eziyet edilmesin” dediler.
ARAKLI ENGELİ GEÇİLECEK
Artvin Hopasporun tecrübeli çalıştırıcısı Cemalettin Akçay da futbolcularının motivasyona ihtiyacı oldukları düşüncesini destekleyerek “Biz artık yönetimden futbolcularına sahip çıkmasını bekliyoruz. Hafta sonu gerçekten zor bir maça çıkacağız. Araklı grubumuzun lideri ve iddialı ama bizimde deplasmanlarda kaybettiğimiz puanları telafi etmemiz lazım. Bu maçta da 3 puandan başka alternatif düşünmüyoruz. Hopaspor iç sahadaki galibiyet serisini Araklı karşılaşmasını kazanarak sürdürecektir” dedi.
YÖNETİM KRİZİ AŞILMAYA ÇALIŞILIYOR
Artvin Hopasporun hafta sonu yapılan olağanüstü kongresinin ardından gözler Hopa Kaymakamına çevrildi. Yönetim kurulu listesinin tamamlanması için çalışmaları sürdüren Hopa Kaymakamı ve kulübün ileri gelenleri “Biz yönetim oluştururuz ama toplum içinde etkisi ve gücü olan ve takıma destek verecek ve sahip çıkacak isimleri bir araya getirmeye çalışıyoruz. Hafta sonuna kadar da bu çalışmamız biter ve Hopaspor yeni yönetimine kavuşur” dediler.
Bu arada ismi ön plana çıkan Eczacı Mecit Oğuz Tokatlı’nın da peş peşe görüşmeler yaparak nihai kararını verme noktasına geldiği öğrenildi. Hopasporun her şeyin üzerinde Artvin için bir değer olduğunu söyleyen Tokatlı “Kulübe yararlı olabileceğime dair düşüncem bu görüşmeler sonrası netleşecektir. Tarafıma gösterilen güvene teşekkür ediyorum. Çalışmalarımız sürüyor” demekle yetindi.
TARAFTAR GÜÇLÜ BİR YÖNETİM İSTİYOR
Artvin Hopaspor kulübü taraftarları ise takımın her sezondan daha iyi bir noktada lige başladığını ifade ederek, “Şimdi önemli olan bu işi başarıyla götürebilecek güçlü bir yönetimin kurulmasıdır. Hopa Kaymakamı ve Belediye başkanının desteğini arkasında görecek olan bu yönetimde tecrübeli isimler var ilçemizden. Bu isimler bir araya geldiğinde Hopaspor’un önünde kimse duramaz” dediler.
Taraftarlar Hopa iş dünyasına da çağrı yaparak “Yeter artık. Siz Hopadan para kazanıyorsunuz. Ne olur birazıcık destek verseniz. Ben kazanıyorum aman bana dokunmayın diyemezsiniz. Sizden fazla bir şey isteyen yok ama desteğinizi de verin artık” diye konuştular.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız