1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. HOPASPOR

  4. Hopaspor’da isyan çıktı
Hopaspor’da isyan çıktı

Hopaspor’da isyan çıktı

Hopasporlu oyuncuların paralarını alamadıkları için hafta sonu oynanacak Araklı maçına çıkmama eğilimine girmesi ses getirdi.

A+A-

Hayati AKBAŞ - Bir süredir paralarını alamadıkları için zorluklar çeken ve zaman zaman tepkilerini değişik yollarla dile getiren Hopasporlu oyuncuların, yeni yönetim kurulamaması ve alacakları konusundaki belirsizliğin büyümesi üzerine bu hafta oynanacak Araklı maçında sahaya çıkmayacaklarını açıklamaları ses getirdi. Futbolcuların talepleri karşısında Hopa Kaymakamı Şahin Aslan ve Belediye Başkanı Yılmaz Topaloğlu konuya el koyarak teminat verdiler. Kaymakam Aslan ve Belediye Başkanı Topaloğlu Hopaspor antrenmanına giderek futbolcularla bir görüşme yaptılar. Görüşme sonrasında Kaymakam Şahin Aslan ve Belediye Başkanı Yılmaz Topaloğlu “Şimdiye kadar yaşananları bir tarafa bırakın. Sizler haklısınız ama bundan sonra böyle krizleri bir daha Hopa’da sizlere yaşatmayacağız. Muhatabınız biziz” şeklinde konuştular. Futbolcuların maç primlerinin hafta sonuna, peşinatlarını da yılsonuna kadar ödeyeceklerini belirten Başkan ve Kaymakam’ın sözleriyle ikna olan oyuncular çalışmalara tekrar başladılar. Hopaspor da yaşanan bu gelişmeler üzerine normal antrenmanlarına başlayan Hopasporlu futbolcuların da yüzleri güldü. Pazar günkü karşılaşmadan Hopaspor’un 3 puanla ayrılacağını ifade eden teknik direktör Cemalettin Akçay “Kriz ortamı futbolcularımız üzerinde olumsuz etki yapmıştı. Kaymakam ve Belediye başkanını krize el koymaları futbolcularımız üzerinde olumlu etki yaptı. Keyifleri yerine gelen futbolcularımız da Pazar günkü karşılaşmaya bu moralle çıkacaklar ve sahadan gülerek ayrılan taraf Hopaspor olacaktır” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız