1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. TRABZONSPOR

  4. İşte Fatih Tekke gerçeği
İşte Fatih Tekke gerçeği

İşte Fatih Tekke gerçeği

Trabzonspor’un son mali genel kurulunda en fazla anılan isim olan Fatih Tekke’nin Zenit’te son derece mutsuz olduğu ortaya çıktı...

A+A-

Hakan DEĞİRMENCİ - Trabzonspor’un son mali genel kurulunda en fazla anılan isim olan Fatih Tekke’nin Zenit’te son derece mutsuz olduğu ortaya çıktı… Milli futbolcu yakın çevresine anlattı: “Attığım gollere bakın, güya takımın santrforuyum ama hiçbir golümde bana yapılmış direkt bir asist göremezsiniz.
Öylesine ileriye vurulmuş, sekmiş ya da ortalanmış toplardır. Takımdakilerin birçoğundan fazla para aldığım için hep dışlandım. Orada bir tek hoca benim yanımda, Bana ‘Hepsini siler gene de seni takımda tutarım’ dedi. Futbolcular ise inanılmaz kıskançlık güdüyor.”
DÖNMESİ HER İKİ TARAF İÇİN DE EN HAYIRLISI
Maçları biten Fatih Trabzon’a döndü. Fatih, Trabzonspor genel kurulunda Özkan Sümer’den sonra en fazla konuşulan isim oldu. “Niye sattınız” çıkışlı sorgulamalar KTÜ’de Fatih bazlı derin bir münakaşaya dönüştü. Bizce Fatih Zenit’e gitmiş olmakla kendisini Avrupa’ya gitmiş saymıyordu. Bu bakımdan Trabzonspor’a sözkonusu olabilirdi. Fakat çok daha önemli bir gizli gerçek daha var. Fatih Zenit’ten hiç ama hiç huzurlu gelmedi. Fatih yakınımızdır. Hem sever hem sayarız. Tüm sıkıntılarını kalbine gömüp işini yapmaya, Trabzon’u en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyor. Fakat olmuyor. Dönüşünde de onu zorluklar bekliyor. Fatih’i, Zenit kulübünde çekemiyorlar. Teknik direktör arkasında, onu tutuyor. Ama hepsi bu kadar. Başka dostu yok! Takımdaki futbolcuların çoğu (!) ona garez besliyor.
- Fatih’in aldığı para ve yetenekleri çok kıskanılıyor. Pas atmıyorlar! Bunlar yenilecek yutulacak şeyler değil ya, özellikle Trabzonspor bilsin; hiçbiri de söylenti değil, garanti yani. Fatih aylardır bu sancılarla oynuyordu. “Attığım gollere bakın, güya takımın santrforuyum ama hiçbir golümde bana yapılmış direkt bir asist göremezsiniz. Öylesine ileri vurulmuş, sekmiş ya da ortalanmış toplardır” diyerek de bunu teyit ediyor. Trabzonspor Samet Aybaba ile 7 haftada 4 puanla diplerde sürünürken G.Antep’ten Fatih Tekke gelmişti. Takım ayağa kalkmış, bir Adana deplasmanı ile başlayan silkiniş zirve yürüyüşüne dönüşmüştü. Fatih iyi paraya gitti ama yeri dolmuyor. Bugün 10 milyon dolar verseniz onun gibi bir golcü alamazsınız. Mali kongreden çıkardığımız sonuçta bu. Tekke’yi geri kazanma günüdür.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum