1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. ARTVİN

  4. Kalpazanlar şimdi de Artvin'de
Kalpazanlar şimdi de Artvin'de

Kalpazanlar şimdi de Artvin'de

Bir süre önce Rize'de ortaya çıkan sahte para olaylarından sonra Artvin emniyeti de görülen vakalar üzerine uyarılar yaptı.

A+A-

Hayati Akbaş - Artvin İl Emniyet Müdürlüğü vatandaşlara sahte para uyarısı yaptı. İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “ İl Emniyet Müdürlüğümüz Kaçakçılık Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ile Asayiş Şube Müdürlüğü’nün son zamanlarda yaptığı çalışmalar ve müdürlüğümüze intikal eden olaylardan, il genelinde sahte banknot (para) kullanılması olaylarına rastlanılmaktadır. Bu nedenle vatandaşlarımızın alışverişleri esnasında aldıkları özellikle 100, 50 ve 20 YTL’lerden sahte olduğundan şüphelendikleri banknotları zaman kaybetmeden savcılık ve kolluk güçlerine bilgi verilmesinin suç ve suçlularla mücadelemizde etkinliği ve ileride mağdur olması muhtemel vatandaşlarımızın korunmasını sağlayacaktır.” denildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız