1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Kanseri tedavi ederim!
Kanseri tedavi ederim!

Kanseri tedavi ederim!

Kendini tedavi etti. Başkalarına da şıfa verdi. Her kanseri yok ederim diyor. Rizeli 75 yaşındaki Zelkif Mercan'dan ilginç açıklamalar.

A+A-

Dilek ASLAN & İlyas GÜR
Rize’nin Güneysu ilçesi Adacami Mahallesi’nde yaşayan Zelkif Mercan(75) isimli vatandaş bitki ilaçlarından ürettiği ilaçla tüm kanser hastalarını tedavi ettiğini iddia etti.

5 yıl önce bağırsak kanseri hastalığına yakalandığını iddia eden Zelkif Mercan, “5 yıl önce bağırsak sorunlarım nedeniyle Doktor Şaban Çoruh’a gittim. Bağırsak kanseri olduğumu söyledi. Kemoterapi tedavisi gördüğüm halde iyileşemedim. Bir sabah 7 bitkiden bir ilaç yapmam gerektiğini rüyamda gördüm. Sabah kalktığımda bu 7 bitkiden 5 kavanoz ilaç yaptım. Bu ilaçları 5 ayda içtikten sonra tekrar Doktor Halil Rakıcı’ ya gittiğimde doktor kanserden kurtulduğumu ve bunu nasıl başardığımı sordu. Bende kendisine hiçbir şey söylemedim” dedi.

Kanseri bitki ilaçlarıyla tedavi ettiğini iddia eden Güneysu’lu Zelkif Mercan bu ilaca patent alabilmek için Sağlık bakanlığından destek beklediğini ifade ederek, “Bitkilerden ürettiğim ilaç kanserin her türlüsünü tedavi ediyor. Bu güne kadar birçok kanser hastasını tedavi ettim. En önemli müşterim İtalya’nın İstanbul başkonsolosu’nun annesidir. Yaptığım ilaçlarla İtalya başkonsolosunun annesini sağlığına kavuşturdum” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
28 Yorum