1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. RİZESPOR

  4. Kaptan Altan, Rizespor'dan ayrıldı
Kaptan Altan, Rizespor'dan ayrıldı

Kaptan Altan, Rizespor'dan ayrıldı

Başkan Kadir Çakır ile görüşüp Rizespor'dan ayrılmak istediğini söyleyen Kaptan Altan takım arkadaşlarıyla vedalaştı ve kampdan ayrıldı.

A+A-

Çaykur Rizespor’un kaptanı Altan Aksoy, Başkan Kadir Çakır ile görüşüp takımdan ayrılmak istediğini söyledi. Eşi ve çocuklarının İstanbul’da bulunması nedeniyle bir takım sorunlar yaşadığını belirten Altan, “Ben Rizeliyim. 1.5 yıldır da yeşil-mavili kulübün formasını giydim. Bu sürede elimden gelen her şeyi yaptım. Ancak çocuklarımın eğitim durumu nedeniyle yanlarında olamıyorum” diyerek Rizespor’dan ayrılmak istediğini bildirdi.

Başkan Kadir Çakır, Kaptan Altan’ın takımdan ayrılmak istemesine çok üzüldüklerini belirterek, “Altan ailesel problemlerini Rizespor’da kaldığı sürece çözemeyeceğini ileri sürerek izin istedi. Karşılıklı oturup konuştuktan sonra el sıkışarak vedalaştık. Kaptanımıza Rizespor’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Sözleşmesine bonservis koydurmayan Altan, dün takım arkadaşları ile vedalaşıp kamptan ayrıldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
7 Yorum