1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Karal olayında yeni gelişme
Karal olayında yeni gelişme

Karal olayında yeni gelişme

AK Parti Rize İl Başkanı Hasan Karal'ın kurşunlanması olayına karıştığı tespit edilen bir kişi daha yakalanarak tutuklandı.

A+A-

Göktürk Fırat & Muhammet Kaçar - Edinilen bilgiye göre; AK Parti Rize İl Başkanı Hasan Karal'ın geçtiğimiz ay kurşunlanması olayına karıştığı tespit edilen S. S. isimli şahıs yakalanarak tutuklandı. S. S. olayı gerçekleştiren B. M. ile kaçmaya çalışırken yakalanmış, çıkartıldığı mahkeme tarafından suçsuz bulunarak serbest bırakılmıştı. Rize Emniyet Müdürlüğü tarafından olay yerinden toplanarak Samsun iline gönderilen deliller incelendiğinde, S. S. 'nin de olay mahalinde olduğu anlaşıldı.
Serbest kalan zanlıyı el sıvabı ele verdi
S.S. adlı şahıs alınan el sıvabının Samsun Kriminal Polis laboratuarı müdürlüğünde incelenmesinin ardından silahlı saldırı sırasında olay yerinde olduğu tespit edildi. Daha önce zanlının kaçmasına yardımcı olduğu için göz altına alınıp serbest bırakılan şahıs bu kez planlı bir silahlı saldırı olayına karışmaktan tutuklanarak ceza evine kondu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum