1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Karaömeroğlu göreve başladı
Karaömeroğlu göreve başladı

Karaömeroğlu göreve başladı

İçişleri Bakanlığı Kararnamesi'yle Batman Vali Yardımcılığı'na atanan Erol Karaömeroğlu, göreve başladı.

A+A-

İçişleri Bakanlığı Kararnamesi'yle Batman Vali Yardımcılığı'na atanan Erol Karaömeroğlu, göreve başladı.
Elazığ'ın Palu İlçesi'nde kaymakam olarak görev yapan Erol Karaömeroğlu, 4 Ekim 2006 tarihli ve 2006/8539 sayılı müşterek kararnameyle Batman Vali Yardımcılığı görevine atanmıştı. Karaömeroğlu, yeni görevine başladı.
1970 Rize doğumlu olan Karaömeroğlu, ilk, orta ve liseyi Rize'de okudu. 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Karaömeroğlu, kaymakamlık mesleğine Erzincan Valiliği'nde stajyer kaymakam olarak başladı. Rize'nin Çayeli İlçesi'nde kaymakam refikliği, Kilis merkezi ve ilçelerinde Mülkiye Müfettişliği teftiş stajında bulundu. İçişleri Bakanlığı'nda yabancı dil kursuna katıldıktan sonra 8 ay süreyle İngiltere'ye gönderildi. Türkiye'ye dönüşte Ordu Ulubey Kaymakam Vekilliği görevinde bulundu. 84. dönem kaymakamlık kursuna katılarak Temmuz 1997 yılında Tokat Artova'da kaymakam olarak göreve başlayan Karaömeroğlu, sırasıyla Çaykara, İdil ve Bozdoğan ilçelerinde kaymakamlık görevinde bulundu. 18 Şubat 2005 tarihinde Elazığ Palu Kaymakamlığı görevine başlayan Karaömeroğlu, evli ve 2 çocuk babası.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız