1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Karayalçın Rize'de cenazeye geldi
Karayalçın Rize'de cenazeye geldi

Karayalçın Rize'de cenazeye geldi

SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, Rize Merkez İlçe Başkanı Ergün Şerifoğlu'nun vefat eden oğlu Berkay’ın cenazesine katılmak üzere Rize'ye geldi.

A+A-

Mustafa BAYRAK - SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, partisinin Rize Merkez İlçe Başkanı Ergün Şerifoğlu'nun oğlu Berkay’ın cenazesine katılmak üzere Rize’ye geldi. Karayalçın, Rize gelişinde esnafları ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Ardından oğlu vefat eden Şerifoğlu'nun evine giderek başsağlığı dileğinde bulundu.
 
Karayalçın, daha sonra Orta Cami'de Ergün Şerifoğlu'nun oğlu Berkay Şerifoğlu için düzenlenen cenaze törenine katıldı. Cenaze törenine ayrıca Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, CHP il Başkanı Mehmet Aslankaya, SHP İl Başkanı Şafak Morgül, MHP İl Başkanı Zeki Mayi, partililer, vatandaşlar ve Şerifoğlu'nun yakınları ile Berkay'ın okul arkadaşları katıldı. Berkay Şerifoğlu, öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından il merkezindeki aile kabristanlığında toprağa verildi.
Karayalçın, daha sonra bölgesel bir televizyonda canlı yayın programa katıldıktan sonra, Rize'den ayrıldı.

Berkay Şerifoğlu'nun (13) Rize TOBB İlköğretim Okulu 7. sınıf öğrencisi olduğu, 2 yaşında kalbi delik olduğu için ameliyat geçirdiği belirtildi. 2 yıl önce de Troid bezlerinden ameliyat olduğu ve 10 gündür tedavi gördüğü Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi'nde dün vefat ettiği öğrenildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
10 Yorum