1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Kaymakam Sezgin'den açıklama
Kaymakam Sezgin'den açıklama

Kaymakam Sezgin'den açıklama

Pazar kaymakamı Yalçın Sezgin, AKP'nin iftar yemeğindeki sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi

A+A-

Pazar 4 nolu Kamyoncular Odası tarafından Pazarspor tesislerinde verilen iftar yemeğine katılan İlçe Kaymakamı Yalçın Sezgin, Ak Parti’nin yemeğinde yaptığı konuşmanın yanlış anlaşıldığını söyledi. Kaymakam Sezgin, “Ramazanda hoca efendiler konuşur dememize rağmen bize söz verildi ve iftar sofralarının fakir ve ihtiyaç sahiplerine açılması fikrimi söyledim. Bazıları sözlerimi yanlış anlamış. Fakirlere de yemek verildiği, yardım edildiği beyan edildi. Elbette yapılıyordur. Ancak benim ifade etmek istediğim, bu tür geniş iftar yemeklerinin ihtiyaç sahiplerine de açılması ve o insanların da hiç olmazsa böylesine kutsal günlerde onure edilmesiydi. Ben de ilçe kaymakamı olarak bu tür bir iftar yemeğinde olmaktan memnun olacağımı ifade ettim. Kamyoncular odamız tarafından burada yine ilçemizde birlikte çalıştığımız arkadaşlar ve şoför esnafımızla bir araya gelmekten memnunluk duyuyoruz. Halkımızın bu geceki mübarek kadir gecesini ve önümüzdeki Ramazan Bayramını şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

İftar yemeğine Pazar Kaymakamı Yalçın sezgin’in yanı sıra Belediye Başkanı Hikmet Hatırnaz, Rize Esnaf Odalar Birliği Başkanı Dursun Sümer, siyasi partilerin ilçe başkanları, Adliye, Emniyet, Çaykur, STÖ temsilcileriyle kamyoncu esnafı katıldı.

Oda 2. Başkanı Turan Karahan ise iftar davetine katılan herkese teşekkür ederek, “Yılda bir kez de olsa bir araya gelerek gelenekselleştirdiğimiz bu iftar yemeğinde davetimize icabet ederek bizleri mutlu eden herkese şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız