1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. TRABZON

  4. Kendi yaktığı evde yandı
Kendi yaktığı evde yandı

Kendi yaktığı evde yandı

Trabzon'da 3 katlı ahşap bir evde çıkan yangında, babasıyla birlikte oturan ve psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen 33 yaşındaki vatandaş hayatını kaybetti.

A+A-

Trabzon'da 3 katlı ahşap bir evde çıkan yangında 1 kişi yanarak hayatını kaybetti. Psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen bir kişinin çıkardığı sanılan yangında 3 katlı ahşap ev kullanılamaz hale gelirken, itfaiye ekipleri yangını güçlükle kontrol altına aldı.
Edinilen bilgiye göre, Ortahisar Mahallesi Amasya Cami aralığında, anne ve babasıyla birlikte oturan ve psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen Y.Ö.'nün (33) evin üst katındaki çöp kağıtları yakarak çıkardığı iddia edilen yangında Y.Ö. yanarak hayatını kaybederken, şahsın kömürleşmiş cesedi saatler sonra bulunabildi. İtfaiye ekipleri yolların dar olması yüzünden yangın yerine güçlükle ulaşırken, Y.Ö.'nün daha önceden de evini yakma tehdinde bulunduğu öğrenildi. Yaklaşık 3 saatlik çalışmanın ardından yangın güçlükle kontrol altına alınırken, evde yapılan ilk aramada şahsın cesedine rastlanılmadı. Çevre sakinlerinin yardımı sonucu Y.Ö.'nün kömürleşmiş cesedi bir müddet sonra bulunurken, cesedin tanınmaz hale geldiği belirtildi.
Hayatını kaybeden şahsın anne ve babasının yangından yaklaşık 30 dakika kadar önce evden ayrıldığı öğrenildi.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız