1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Kızkulesi derneği sevindiriyor
Kızkulesi derneği sevindiriyor

Kızkulesi derneği sevindiriyor

Pazar Kızkulesi Yardımlaşma Derneği, kuruluşunun 1. yılında yardım kampanyalarına devam ediyor. Bu defa da öğrenciler sevindirildi.

A+A-

Abdullah UZUN - Pazar Kızkulesi Yardımlaşma Derneği, Köy ve Mahallelerde tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere hayırseverlerden topladığı eşyaları bizzat evlerinde teslim ediyor. Pazar’da mobilyacılık yapan fakat ismini açıklamak istemeyen hayırsever vatandaşın hediye ettiği 2 Adet çekyat yardıma muhtaç aileye ulaştırıldıktan sonra köy ve mahallelerde tespit edilen okul çağındaki çocuklara kış ayının yaklaşmasıyla birlikte giyim yardımında bulunuldu.
 
Yardımsever vatandaşlara çağrıda bulunan Kız kulesi Yardımlaşma Derneği Başkan yardımcısı Tolga Canca, “Toplam 40 öğrenciye yapılan giyim yardımına 4 milyar ödendi. Tamamen ilçe içinde ve İlçemizin dışında diğer illerde bulunan iş adamlarımızın katkılarıyla çalışıyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızdan köy ve mahallelerindeki gerçek anlamda yardıma muhtaç aileleri derneğimize bildirmeleri halinde kayıtlarımıza ekleyeceğiz.” Dedi. Canca derneğe nakdi yardım yapmak isteyen hayırseverlerin Pazar İş bankası şubesinde açılan 158296 nolu hesaba bağışta bulunulabileceğini de hatırlattı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
5 Yorum