1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. TRABZON

  4. Köpekler, kadını komalık etti
Köpekler, kadını komalık etti

Köpekler, kadını komalık etti

18 köpeğin saldırısına uğrayan ve Trabzon Numune Hastanesi'ne sevk edilen Mürüvet Şahin, yaşadığına hala inanamıyor

A+A-

Erzincan'ın Çağlayan İlçesi'ne bağlı Karatuş Köyü'nde 18 köpeğin saldırısına uğrayan ve daha sonra tedavi için Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen Mürüvet Şahin, yaşadığına hala inanamıyor.
Karatuş Köyü'nde geçtiğimiz Pazar günü ahırda bulunan büyükbaş hayvanların gübresini dökmek için çöpe gittiğini ve geri dönüş sırasında 18 kadar köpeğin saldırısına uğradığını belirten Şahin (54), köpeklerin elinden güçlükle kurtulduğunu söyledi. Şahin, köpeklerin başını ve kollarını sürekli ısırdığını ve çok acı çektiğini ifade ederek, yaşadığına inanamadığını belirtti. Kafasının büyük bir kısmı köpekler tarafından parçalanan Mürüvet Şahin, önce Erzincan Devlet Hastanesi'ne, buradan da Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Konuşmakta güçlük çeken ve bekar olduğu öğrenilen Mürüvet Şahin'in tedavisiyle ilgili olarak bilgi veren Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Mustafa Çapar, kafasının üçte birlik kısmı köpekler tarafından parçalanan Şahin'e önce kuduz tedavisi yapıldığını belirterek, "Hekimlik hayatımda ilk kez kafası köpek tarafından bu kadar parçalanmış bir kişi gördüm. Kafasının üçte birlik kısmı parçalanmış. Parçalanmış yere doku, deri ve adale nakli yapacağız. Kolunda ise ısırıklar mevcut. Hayati tehlikesi yok" dedi.
Kardeşinin yanında bulunan ağabey Mehmet Şahin ise kardeşinin kasıtlı olarak köpeklerin saldırısına uğratıldığı iddiasında bulunurken, konuyla ilgili jandarmanın soruşturma başlattığını söyledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız