1. YAZARLAR

  2. Seyfullah FIRAT

  3. Koray Bey’e dil uzatanlara
Seyfullah FIRAT

Seyfullah FIRAT

Yazarın Tüm Yazıları >

Koray Bey’e dil uzatanlara

A+A-

Türk siyasetini dizayn eden güçler şimdi yeniden birtakım hesaplara dalmış bulunuyorlar. Rahmetli Başbuğun ebediyete göçüşünden sonraki süreçte, Ülkücü hareket ciddi anlamda taşıdığı misyonundan uzaklaştırılınca Türk vatanı adeta birilerinin kirli yatak çarşafına döndürüldü. Ülkücüler sokaklarda olmayacak diyenlerin sayesinde Türk siyasetini rahatça kurgulama fırsatı bulan çevreler, Sayın Devlet beyin bu zamansız yaklaşımını bir yandan elleri çatlarcasına alkışlarlarken diğer bir yandan da Sayın Devlet beyin bu yaklaşımını toplum barışına katkı diye ambalajlayıp MHP seçmenine servis ederek bizleri yıllarca kandırıp oyaladılar. 

Devlet beyin şahsiyetiyle veya devlet adamlığı profili ile hiçbir meselemiz olmadığının altını çizerek Sayın Devlet beyden şimdi bu harekete yapması gereken en son katkıyı şahsen bir Ülkücü olarak bekliyorum. Beklediğim katkı en sade ifadeyle şudur. Kurultaya giderken, dillerinde ve vicdanlarında firen kalmamış, Devlet bey yanlısı olarak ortaya çıkarak Genel Başkan adayı Koray beye çamur atmaya kalkan ve bizzat Devlet beyin de başının belaları olan ve Genel merkezi yıllardan beri adeta kuşatan ekibin iftiralarına ortak olmadıklarını açıklamalarıdır. Sayın Genel Başkan bu çirkin saldırıların önüne geçerek gönüllerimizde ki sarsılmaz hatıralarını ve yerlerini ebedileştireceklerine inanıyorum. 

Kurmuş oldukları bir site kanalıyla Koray beyin mal varlığını malzeme ederek siyasetin en kirlisine soyunan bu şebekeye karşı söylenebilecek en sade söz hadi işinize bakın demekten ibarettir. Hak ettikleri diğer sözleri söylememize maalesef Ülkücü terbiyemiz izin vermiyor. Başkaları milyonlarca dolarla parti kurup iki günde iktidar olup memleketin içini boşaltırken susanlar, hatta destek olanlar şimdi hayasızca Koray beye çamur atmakla görevlendirilmiş bulunuyorlar. Ülkücü hareketin kimyasını bozmakla görevlendirilen bu çevreler şimdi kurultay öncesinde bu çıkışlarıyla son çırpınışlarını yaşıyorlar. Başkalarının çuvallar dolusu parası olunca susanlar, ülkenin mal varlıkları birilerine peşkeş çekilip üç günde yeni zenginler sınıfı peyda edenlere karşı sesi çıkmayan bu zavallılar Ülkücülerin her hangi birisinin parası olunca da deliye dönüyorlar. 

Koray Bey mal varlığının ve siyası geçmişinin hesabini yüce divanda vermiş tertemiz bir insandır. Koray Bey geçmişten ve aileden gelen bir zenginliğe sahip bir vatan evladıdır. Bahse konu edilen o helal paralarla inşallah Koray Bey bu hareketi şaha kaldıracak ve Milletin kararan bahtı inşallah Milliyetçi Hareket Partisi güneşiyle yeniden aydınlanacaktır. 

Gönül isterdi ki, bu kancıkça iftiraları keşke başkaları yapmış olsaydı ve bizimde sözümüz sansürsüz olabilseydi. Ne yazık ki, iftiraların arka planın da başka odaklar olsa da ne yazık ki servise koyan servis garsonları bugün Milliyetçi olarak kendilerini tanımlamaktadırlar. Cümle Ülküdaşlarım şu gerçeği bilmelidirler. Bu şebeke son zamanlarda piyasa yapan bavulcu soytarı takımının içimizde ki uzantılarından başka hiçbir şey değillerdir. Bu ekip de milletin yatak odalarını izleyen şebekenin tetikçileridirler. Taşıdıkların etiket her ne kadar Ülkücü etiketi olsa da bu hareketle en ufak bir gönül akrabalıkları yoktur. 

Ülkücü Hareketin en büyük zaaflarından bir tanesi de zengin insanlara yeterince sahip olamadığımız gerçeğidir. Parasız siyaset yapacağını iddia edenler varsa onların akıllarına şaşarım. Mal varlığı durumu iyi olan dava adamlarımızla iftihar etmemiz gerekirken uyuz kediler gibi kaşınmak da niye? Elbette bizimde helal paramız olacak. Başkalarının haram paralar kazanmasına göz yumanların, memleket soyulurken ses çıkarmayanların, kırmızı çizgilerimizin hepsi delinirken uykuya yatanların şimdi Koray Beyin mal varlığını gerekçe gösterip hayasızca gri propaganda yapmaya soyunmuş olmaları Koray beyin bu işi başaracağının en açık göstergesi olsa gerek. Korkunun ecele faydası olamayacağı gibi bu çirkin saldırıların veya hayasızca yapılan iftiraların da beş para etmeyeceğini herkes kurultayda görecektir. 

Bu vesileyle cümle Türk Milliyetçilerine saygı ve sevgilerimin en tükenmezini sunarken, bizi sırtımızdan vurmakla görevlendirilmiş olan bu zerzevat takımıyla muhatap olup zaman kaybetme gibi bir lüksümüzün olmadığının altını çizmek isterim. Yolunuz, yolumuz ve bahtımız açık olsun. Allah bu milletin yanında olanların yar ve yardımcısı olsun efendim.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
5 Yorum