1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. RİZESPOR

  4. M. Cengiz'den camiaya çağrı
M. Cengiz'den camiaya çağrı

M. Cengiz'den camiaya çağrı

Rizespor Onursal Başkanı Mehmet Cengiz, taraftarların sabır ve desteğiyle zor günlerin üstesinden gelineceğini söyledi.

A+A-

Onursal Başkan Mehmet Cengiz Yeşil-Mavili camiadan hep destek tam destek istedi. Cengiz, bir geçiş dönemi yaşadıklarını belirterek, “Camiamız ve taraftarımız sabırlı olsun. Takımın başarılı olması için gereken her şey yapılıyor” dedi.
Çok İyi Anlıyorum
Süper Ligde ve Türkiye Kupası’nda üst üste aldığı başarısız sonuçlarla taraftarlarını üzen Rizespor’da Onursal Başkan Mehmet Cengiz, camia ve taraftara mesaj gönderdi. Yeşil-Mavili renklere gönül veren herkesi sabırlı olmaya davet eden Onursal Başkan Mehmet Cengiz, “Rizespor ligin geride kalan 10 haftasında başarılı olamadı. Alınan bu sonuçları beklemiyorduk. Elbette bu durum bizi çok üzdü. Taraftarımızın ve camiamızın bu durumdaki üzüntüsünü çok iyi anlıyorum. Bu sonuçlar Rizespor olarak elbette bize yakışmıyor. Ancak bir geçiş dönemi içindeyiz. Tüm camiamızdan sabırlı olup destek vermelerini istiyorum” dedi.
Fedakarlık Zamanı
Rizespor’un içinde bulunduğu bu durumu atlatacak güce fazlasıyla sahip olduğunun da altını çizen Onursal Başkan, “Her takımın zaman zaman böyle durumu olur. Futbolun içinde bunlar var. Rizespor en kısa sürede içinde bulunduğu durumdan kurtulacaktır. Bu yüzden birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Şimdi fedakarlık zamanı. Herkes elini taşın altına koymalı. Zor günleri camia olarak kenetlenerek atlatmalıyız. Bunun içinde ben Rizeliyim diyen herkese görev düşüyor. Biz kendi içimizde ne kadar güçlü olup takımımıza destek verirsek başarılı sonuçlarda gelecektir. Bundan da kimsenin en ufak bir kuşkusu olmasın” diye konuştu.
Kuşku Olmasın
Cengiz ailesi olarak yaklaşık 10 yıldır Rizespor’a hizmet verdiklerinin de altını çizen Mehmet Cengiz, “Bugüne kadar Rizespor için her şeyin en iyisini yapmaya çalıştık. Hiçbir fedakarlıktan da kaçmadık. Bundan sonrada kaçınmayız. Rizespor’un başarılı olup istenilen yere gelmesi için gereken her şey yapılır. Bundan da kimsenin en ufak bir kuşkusu olmasın. Biz bugünü olduğu kadar Rizespor’un geleceğini de düşünüyoruz. Öncelikli hedefimiz Rizespor’u çok sağlam temeller üstüne oturtmak. Yeni tesislerin yapımına başladık. Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın en modern tesisi olacak. Bu zor dönemde herkesin tam desteğini bekliyorum. Zorlukları hep beraber aşacağız” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız