1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. "Matbaa değil, kendi hataları!"
"Matbaa değil, kendi hataları!"

"Matbaa değil, kendi hataları!"

DYP Rize İl Başkanı Toptan, A.Kadir Kart'ın çayda kotayla ilgili "matbaa hatası" açıklamalarına sert tepki göstererek, "Suçu başka tarafa çekmeyin" dedi.

A+A-

İlyas GÜR - Rize Milletvekili Abdulkadir Kart’ın çaydaki kota ile ilgili seçim beyannamesindeki ifadenin matbaa hatası olduğunu açıklaması tepkilere neden oldu.
Doğru Yol Partisi Rize İl Başkanı Köksal Toptan, Ak Parti Rize Milletvekili Abdulkadir Kart’ın konuştukça battığını söyleyerek, “Bunlar vatandaşın karşısına çıkınca ne söylediklerini unutuyorlar, sonra da çuvallıyorlar. Seçim vaatlerinin yazdığı kâğıdı kendileri bastırmış. Yaptığımız araştırma sonunda 2002 yılında zamanın AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla dağıtılan seçim beyannamelerinin AK Organizasyon isimli Ankara’da bir şirkette yaptırıldığı, bu şirketinde kendi kuruluşları olduğunu görüyoruz. Eğer baskı veya dizgide hata yapılmışsa bunun sorumlusu kendileridir. Millete olayı matbaa hatası diye yutturamazlar.” Diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
4 Yorum