1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Medya mensupları iftarda buluştu
Medya mensupları iftarda buluştu

Medya mensupları iftarda buluştu

Pazar Belediye Başkanı Hikmet Hatırnaz, yöredeki basın mensuplarına Hamidiye Balıklı Bahçe Lokantası’nda bir iftar yemeği verdi.

A+A-

Pazar Belediye Başkanı Hikmet Hatırnaz, yöredeki basın mensuplarına Hamidiye Balıklı Bahçe Lokantası’nda bir iftar yemeği verdi. Yemeğe Pazar, Ardeşen ve Rize’de bulunan yazılı, görsel ve interaktif medya mensupları katıldı. 
Yemek sonrası bir konuşma yapan Başkan Hatırnaz, medyanın demokratik toplumlarda vazgeçilmez bir unsur olduğuna vurgu yaparak, “Biz toplum olarak, hem sevindiğimiz an, hem de üzüldüğümüz an bir araya gelmek isteriz. Ben her zaman basına saygı ile bakmış bir insanım. Toplum yönetiminde ve toplumun ileriye doğru açılımında, medya her zaman ön planlardadır. Bu anlamda da önemli bir güçtür. Ben şunu gördüm ki yöremizdeki basın mensubu arkadaşların içten bir samimiyeti var. Olayların üzerine samimi bir şekilde gidiyorlar. Bu olay bölgemizdeki doku için çok önemli bir noktadır. Bilinçli bir şekilde anlayabildiğimiz süre içinde medyayı toplumda birinci güç olarak saygın noktalara taşıyabiliriz. Bu akşam iftar bir vesile olsun dedik ve bir araya geldik. Amacımız bir sorun varsa bu sorunları birlikte çözmek. Bölge bizim, insanlar bizim, ülke bizim, hatta bu dünya da bizim. Ortada iyi şeyler varsa sahiplenelim, kötü şeyler varsa birlikte karşı çıkalım.” Şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız