1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. MHP Pazar'da startı verdi
MHP Pazar'da startı verdi

MHP Pazar'da startı verdi

Köy ve mahalle temsilcileriyle bir toplantı yaparak seçim hazırlıklarını başlatan MHP Pazar İlçe Teşkilatı görev dağılımı yaptı.

A+A-

Veysel Örsoğlu (Pazar53.com) -Milliyetçi Hareket Partisi Pazar İlçe Teşkilatı seçim startını verdi. Köy ve mahalle temsilcileriyle bir toplantı yaparak seçim hazırlıklarını başlatan MHP İlçe Teşkilatı görev dağılımı yaparak çalışma takvimini de resmen başlatmış oldu. Toplantıya İlçe Başkanı Barbaros Mutlu Kadıoğlu, Seçim Komisyon Başkanı Asım Apaydın, partililer ve temsilciler katıldı. İlçe Başkanı Mutlu Kadıoğlu, Türkiye’de seçim için geriye sayımın başladığını belirterek, “Tüm teşkilatlarda olduğu gibi biz de çalışmalarımıza şimdiden başlıyoruz. Bu amaçla parti teşkilatımızı toplayarak çalışma takvimimizi gözden geçirdik” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum