1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. MÜSİAD'dan istikrar vurgusu
MÜSİAD'dan istikrar vurgusu

MÜSİAD'dan istikrar vurgusu

MÜSİAD Rize Şube Başkanı Mehmet Erdoğan, seçim sonuçlarının milletin istikrar, demokrasi ve refah beklentisi içerisinde olduğunu gösterdiğini bildirdi.

A+A-

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği(MÜSİAD) Rize Şube Başkanı Mehmet Erdoğan, 22 Temmuz genel seçim sonuçlarının milletin istikrar, demokrasi ve refah beklentisi içerisinde olduğunu gösterdiğini bildirdi.
Erdoğan yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanlığı seçim süreciyle ülkemizde oluşturulan gerginlik, dayatma ve kriz ortamının halkın iradesi ile sonlandırıldığına vurgu yaparak, "Seçim sonucunda halkımız, iradesine ipotek konmasına müsaade etmeyeceğini gösterdiği gibi, oyunu yaklaşık yüzde 12 oranında artıran iktidar partisinin geçmiş dönem politikalarına, ekonomik performansına ve sağladığı istikrara onay verdiğini göstermiştir. Seçim sonuçlarının bu şekilde gerçekleşmesi, halkın istikrar ve kalkınmanın devamını istediğini, kamu hizmetleriyle sosyal politikalardan memnuniyet duyduğunu, güçlü bir tek parti hükümeti modeli istediğini ortaya koymuştur." dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız