1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. O, fakirlerin Sezai Dedesi!
O, fakirlerin  Sezai Dedesi!

O, fakirlerin Sezai Dedesi!

Rize'de sağlıktan eğitime kadar birçok insana yardım elini uzatan Ayışığı Derneği'nin Başkan Yardımcısı Sezai Kasap'ın adı "Fakirlerin Sezai dedesi" oldu.

A+A-

Dilek ASLAN - Rize’de fakirlere yardım yapmak için kurulan Ayışığı Derneği'nin Başkan Yardımcısı Sezai Kasap, dernekte aktif olarak hizmet ettiği için fakirlerin Sezai dedesi olarak anılmaya başlandı. Sezai Kasap, derneği fakir fukaraya yardım amacıyla kurduklarını ifade ederek, “Tespit ettiğimiz kişilere yardım toplamak için esnafa gidiyoruz. Yaptığımız hizmetlerin duasını alıyoruz. Burası bizler için manevi bir hayat üniversitesi. Biz burada yaradılış gayemizi anlıyoruz. Mağdur ailelerden de dua alıyoruz. Bizlere bağışta bulunan vatandaşlardan ve duyarlı insanlardan Allah razı olsun. Esnafa gittiğimiz zaman kimse bizi eli boş geri çevirmiyor. İleriye dönük Proje olarak bir huzurevi yapmayı planlıyoruz ” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız