1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. O’nu Allah’a havale ediyorum
O’nu Allah’a havale ediyorum

O’nu Allah’a havale ediyorum

Rize AK Parti İl Başkanı Hasan Karal, ilk mesajını hastanedeki odasında verdi.

A+A-

Saldırı Bekliyordum Ancak Ramazanda Ummuyordum
AK Parti İl Başkanı Hasan Karal’ın 6 Ekim 2006 Cuma gecesi sahur vakti uğradığı silahlı saldırının ardından kaldırıldığı hastanede tedavisi sürüyor. Bayramı hastanede geçiren ve 1 ay daha yatacağı belirtilen Karal ilk kez konuştu. Karal “Ben dava adamıyım. Yola çıkarken bu tür saldırıları bekliyordum. Ama Rize’de birilerinin Ramazan gecesi pusu kurabileceğini hiç tahmin etmiyordum” dedi.
Başbakan’ı Ziyarete Gidememek Beni Kahretti
Karal kendisini kahreden 2. konun ise bu haliyle Başbakan’a geçmiş olsun ziyaretine gidememek olduğunu söyledi. Karal “Sayın Başbakan’a geçmiş olsun ziyaretine gidemedim. Sadece telefonla görüşebildim. Bugün bayramın 1. günü Hastane koridorları ana-baba gününe dönmüş. Kimsenin kimseye bunu yapmaya hakkı yok. Ancak Allah her şeyi gören ve bilendir. O’ nu Allah’a havale ediyorum”. dedi  (pazar53.com)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız