1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Okulun bahçesine oturma alanı talimatı verdi!
Okulun bahçesine oturma alanı talimatı verdi!

Okulun bahçesine oturma alanı talimatı verdi!

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin'in koltuğunu devrettiği 4.sınıf öğrencisi, Başkan Yardımcısını telefonla arayarak okulunun bahçesinde oturma alanı yapılması konusunda talimat verdi.

A+A-

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Denizciler İlkokulu öğrencisi Rıfat Asaf İslamoğlu beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, Milli Eğitim Şube Müdürü Eyüp Sönmez ve Okul Müdürü Süleyman Yılmaz ile birlikte Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’i makamında ziyaret etti.

kolt1.jpg

Belediye Başkanı Rahmi Metin, Çocuk Bayramı dolayısıyla kendisini ziyaret eden 4.sınıf öğrencisi Rıfat Asaf İslamoğlu’na temsili olarak koltuğu devrederek istek ve önerilerini dinledi. Şehirde çocuklara yönelik çalışmaların arttırılması yönündeki düşüncelerini ifade eden temsili Belediye Başkanı Rıfat Asaf İslamoğlu, bütün çocukların bayramını kutladı ve Belediye Başkan Yardımcısını telefonla arayarak okulunun bahçesinde oturma alanı yapılması konusunda talimat verdi.

koltuk2.jpg

Ziyaret,  Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’in temsili başkan Rıfat Asaf İslamoğlu’na hediye takdimi ile son buldu.

HABERİN VİDEOSU:

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız