1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Önce sabah namazı, sonra spor!
Önce sabah namazı, sonra spor!

Önce sabah namazı, sonra spor!

Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı'nın başlattığı sabah namazının ardından spor programına haftanın 3 günü geniş bir katılım gerçekleşiyor.

A+A-

Muhammet KAÇAR – Rize’de aralarında Belediye başkanı, yardımcıları, daire müdürleri ve iş adamlarının da yer aldığı 25 kişilik bir ekip haftanın üç günü sabah namazını kıldıktan sonra saat 05.30’da 7,5 kilometre koşarak sabah sporu yapıyor.

 

 
Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı’nın öncülüğünde başlatılan sabah sporu büyük ilgi görüyor. Belediye Başkanının yanı sıra yardımcıları, daire müdürleri, iş adamları ve çeşitli spor kulüplerinin temsilcilerinden oluşan 25 kişilik bir ekip haftanın üç günü Sahil Camiinde saat 04.50’de okunan sabah namazını kıldıktan sonra hava henüz ağarmadan sahil bandında spor yapıyor.
 
Beden eğitimi eşliğinde ısınma hareketleri ve egzersizle başlayan sabah sporu 7,5 kilometre koşunun ardından vücut gerdirme hareketleri ile sona eriyor.

Rize Belediye başkanı Halil Bakırcı Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftanın üç günü sahil camiinde toplandıktan sonra sahil bandındaki yürüyüş parkurunda koşu yaptıklarını belirterek “Bütün hemşehrilerimizi sabah sporuna bekliyoruz. Hem zaman kaybımız olmuyor. Yaptığımız sporun ardından herkes evine ve işine gidiyor. Sağlığımız için spor yapmalıyız” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum