1. YAZARLAR

  2. Seyfullah FIRAT

  3. Papa yine zırvaladı
Seyfullah FIRAT

Seyfullah FIRAT

Yazarın Tüm Yazıları >

Papa yine zırvaladı

A+A-

Papa yeniden bir şeyler zırvalamaya başladı. Daha önceki açıklamalarıyla ve İslam dinine olan hakaretleriyle sabrımızı taşıran papanın şimdi de Aziz Perus ve Aziz Pavlus yortusu sebebiyle yapılan törende gerçek niyetlerini açıkça ortaya koyma küstahlığını gösterdiler. İslam’ın payı tahtı olarak bilinen İstanbul’u anarken İstanbul deme yerine Kostantin demesi çok anlamlı olsa gerek.
Ortodoks kiliseler birliğinin temennisini işaret ederek adeta İslam âlemine ve özellikle İslam dininin hamisi olarak gördükleri Türk milletini hedef aldılar. Papa belli ki fanatik bir gâvur. Müslümanlar onun gözünde katlı vacip yaratıklardır. Türkler mutlaka geldikleri yerlere geri itilmeli, İslam dünyası mutlaka işgal edilerek hak din İslam yeryüzünden silinmelidir. Papa denilen şarlatan kendince haklıdır. Onun gibilere söyleyecek fazla sözümüz yok. Zamanı gelince geçmişteki gibi bu millet ne konuşacağını elbette bilecektir.
Benim meselem bizdeki gâvur ayaklarıyla ilgili. İslam âlemini çökertme ve dünyayı kuşatma veya tüm dünyayı Hıristiyanlaştırma projesi olan dinler arası diyalogcuların bizdeki akrabalarının, papanın bu duruşu karşısında nasıl tepki verecekleri beni şahsen çok düşündürüyor. Ne diyecekler, ne söyleyecekler diye merak ediyorum. İşte papa, işte adamların bize olan bakışları bu. Peki, bizimkilerin bakışları nasıl acaba demeden bu soruyu diyalogcularımıza soralım ve onlar cevap versinler. Ne diyecekler biliyor musunuz? Siz dinimizin yüceliğinden şüphe mi edersiniz de bu alınganlığı ve endişeleri paylaşıyorsunuz. İşte o kafa bu kafa. Daha dün Türk müsün yoksa Müslüman mısın sorusunu soranlar son zamanlarda kendilerine muhalefet edenlere Türk müsün yoksa Osmanlı mısın sorusunu sorarak şeytan değirmenlerini çevirmeye çalışıyorlar. İçte bu ayrıntılarla millet ve inanç kimyamızı dejenere etmeye çalışanlar dışarılara sıra gelince papazlarla ve keşişlerle aynı yatağa girebiliyorlar. Bu kadar hoşgörü sahibi olanlar neden içerde bir anda hoşgörü yoksunu kesiliveriyorlar acaba?
Bir önceki yazımda da zikrettiğim gibi zihinsel kuşatma tamamlanmış adamların sırası fiili kuşatmaya gelmiştir. Bu ülkede Amerikan ordusunu bekleyen çok hain vardır. Tıpkı Amerikan Ordusu Irak a girdiği zaman dümbelek çalan şerefsizler gibi.
Papa zırvalamak istediklerini zırvalamış, kusmak istediklerini kusmuştur. Bu milletin midesi bunları kaldırmaz ve tepkisini de koyar. Peki, bizim toplum soframızda bizim ambalajımız altında milletimize papalığın emellerinin servisini yapanları bu millet ne zaman tanıtabilecek acaba? Diyarbakır’ı Büyük Ortadoğu Projesinin yıldızı yapacak, İstanbul’u dinler arası birlikteliğin başkenti yapacak şişirme dervişlerin bu işlere diyecek sözleri var mı acaba? Hiç merak etmeyin, onlarda o ağızlar oldukça, söyleyecekleri bir şeyleri mutlaka vardır. Bunlarda laf bitmez. Bunlarda yalanlar tükenmez. Bunlardaki körlük hiçbir zaman tedavi de edilmez. Allah herkese gönlünce versin diyerek Hoşça ve Türkçe kalın diyorum.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum