1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. PAZARSPOR

  4. Pazar, gençlerde finale koşuyor
Pazar, gençlerde finale koşuyor

Pazar, gençlerde finale koşuyor

Pazarspor Süper Genç takımı, ligde aldığı başarılı sonuçlarla Türkiye şampiyonası için finale koşuyor. Bitime 4 hafta kala takım ilk 2'deki yerini koruyor.

A+A-

Naci GÜVEN - Pazarspor Süper Genç Takımı grupta son 4 haftaya girilirken 2. sıradaki yerini koruyor. Teknik direktör Yüksel Yelkenci, kalan 4 haftada alacakları başarılı sonuçlarla ligi ilk 2 sırada bitirip Türkiye Şampiyonasına katılmak istediklerini belirterek, “Deplasmanlı süper genç liginde iddiamızı sürdürüyoruz. Bizim asıl amacımız profesyonel takımımıza futbolcu yetiştirmektir. İyi bir ekibe sahibiz. Pazarspor A Takımımızın başarılı olması bizim gençlerimizi de umutlandırarak idealist yaklaşım sergilemelerine vesile oluyor. Alt yapıdan gençleri kadromuza alarak hazırlıyoruz. Hem de bu arada Ercan hoca ile görüş alışverişinde bulunuyoruz. Devre arasında bizden 4 futbolcuyu kampa götüreceğini söyledi. Ligin bitimine 4 hafta kaldı. Ligi ikinci tamamlamamız halinde Türkiye şampiyonasına katılamaya hak kazanacağız.” Dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız