1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar basınından Cumhuriyet Başsavcısına ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Pazar basınından Cumhuriyet Başsavcısına ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Pazar basınından Cumhuriyet Başsavcısına ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Pazar’da görev yapan basın mensupları, Pazar Bölge Adliyesi Cumhuriyet Başsavcılığı'na atanan Mustafa Erbaş’ı makamında ziyaret etti.

A+A-

Hakim ve Savcılar Kurulu'nun (HSK), Adli ve İdari Yargı Yaz Kararnamesi ile Cumhuriyet Başsavcısı Sami Kılıç’ın Van Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine atanmasıyla boşalan Pazar Bölge Adliyesi Cumhuriyet Başsavcılığı'na getirilen Şanlıurfa Cumhuriyet Savcısı Mustafa Erbaş’ı, ilçedeki basın mensuplarından Sadık Hür, Hızır Tonyalı, Abdullah Uzun, Cengiz Yıldırım, Ramazan Yıldırım ve Naci Güven, ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

bassavcimustafaerbas1.jpg

Aslen Yozgatlı olan Cumhuriyet Başsavcısı Erbaş, ilçede görev yapan gazetecilerin nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.
Basın mensupları da Cumhuriyet Başsavcısı Erbaş’a Pazar’a hoş geldiniz dileklerinde bulunarak, bölgeye yapacağı hizmetlerde kolaylıklar ve başarılar diledi.

savciziiyaret2.jpg

Bir süre sohbet edilen ziyaretin sonunda ise hatıra fotoğrafı çektirildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız