1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar Emniyet ihbar bekliyor
Pazar Emniyet ihbar bekliyor

Pazar Emniyet ihbar bekliyor

Pazar Emniyet Müdürü Mustafa Kavruk, sabah kahvaltısında bir araya geldiği basın mensuplarıyla ilçedeki asayış olaylarını değerlendirdi.

A+A-

Son günlerde yapılan başarılı operasyonlarla suçlulara göz açtırmayan Pazar İlçe Emniyet Müdürlüğü mensupları, basın temsilcileriyle kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler. Sabah halı saha maçının ardından ilçede görev yapan basın mensuplarıyla birlikte görüş teatisinde bulunan İlçe Emniyet Müdürlüğü mensupları, huzurun sağlanması konusunda vatandaşla birlikte el ele çalışarak sonuca gidileceğini belirttiler.
 
Pazar Emniyet Müdürü Mustafa Kavruk, göreve başladığı kısa süre içersinde Pazar halkından yakın bir teveccüh gördüğünü belirterek, “Çok sıcakkanlı ve sevecen insanlarla tanışıyoruz. Zaman zaman mahallelerde ailece dolaştığımızda insanların çok yakın ilgisini görüyoruz. Suç ve suçlularla mücadelede emniyetin sağlıklı görev yapabilmesinde karşılıklı diyalog ve yardımlaşmanın önemi büyüktür. Pazar’da ben bu ilgi ve alakayı görüyorum. İnanıyorum ki yakın zamanda asayiş olaylarında çok daha iyi sonuçlar alarak ilçemizin huzurlu bir kent olması konusunda merhale kat edeceğiz. Vatandaşlarımızdan isteğimiz 155 polis telefonuna çekinmeden ihbarda bulunmalarını istiyoruz. Şikâyetçi olmadıktan sonra zorunlu olarak kimlik bilgisi istenmiyor. Bize yapılacak olan ihbarlarla gerektiğinde üniformalı, gerektiğinde de sivil ekiplerimiz yönlendirilerek anında olaya müdahale sağlanacaktır. Bu konuda karşılıklı işbirliğinin şart olduğuna inanıyoruz. Huzurlu bir kent için yapılan çalışmalara herkesin mutlaka katkı sağlaması gerektiğini düşünüyoruz” dedi. Kahvaltı ömcesi Emniyet Mensupları, kendi aralarında halı sahda bir de futbol karşılaşması yaptılar. Son derece çekişmeli geçen müsabaka beraberlikle sona erdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum