1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar Emniyet'ten dostluk maçları
Pazar Emniyet'ten dostluk maçları

Pazar Emniyet'ten dostluk maçları

Pazar Emniyet Müdürlüğü mensupları, halı saha futbol müsabakalarıyla kurumlar arası dostluğun sağlanmasına katkı yapıyorlar.

A+A-

Abdullah UZUN - Pazar İlçe Emniyet müdürlüğü mensupları, kurumlar arası futbol müsabakalarıyla dostluğu pekiştiriyorlar. Her hafta düzenlenen halı saha futbol müsabakalarıyla hem sportif faaliyetlerde bulunduklarını hem de diyalog ortamının sağlanmaya çalışıldığını belirten emniyet yetkilileri, “İlçemizde Pazarspor gibi önemli bir değerle spor aktiviteleri birinci sosyal hareketlilik olarak hep gündemdedir. Özellikle futbola ilçede gerçekten de büyük bir ilgi var. Yeni açılan kapalı spor salonuyla diğer sportif alanlarda da yeni yeni branşlarda başarıların ortaya çıkacağına inanıyoruz. Halı saha futbol müsabakalarıyla başlayan bu köprünün ilerleyen zaman çerisinde artarak çeşitleneceğini düşünüyoruz.” Şeklinde konuştular.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
4 Yorum