1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar Esnaf Odası yeniden yapılanıyor
Pazar Esnaf Odası yeniden yapılanıyor

Pazar Esnaf Odası yeniden yapılanıyor

Pazar Esnaf ve Sanatkârlar Odası'nın yeni yönetimi çalışmalarına hızlı başladı.

A+A-

Pazar Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın son olağan genel kurulunda göreve seçilen Ali Bekiroğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu çalışmalarına hızlı başladı.

İlk olarak mevcut hizmet binasını tadilata aldıklarını ve daha geniş, ferah bir ortam oluşturarak işe başladıklarını ifade eden Başkan Bekiroğlu, “Hem tecrübeli hem de genç arkadaşlardan oluşan dinamik bir yönetim kurulu oluşturduk. Esnafımıza daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla mevcut hizmet binamızı tadilata alarak işe koyulduk. Bir yandan iş yerlerinde esnaflarımızı ziyaret ederek dertlerini dinleyeceğiz diğer yandan da odamızda ağırlayarak sıkıntılarına çare bulmaya çalışacağız. Sürekli diyalog içinde, esnafımızın sıkıntılarına merhem olmak için zaman mevhumu olmaksızın mesai yapacağız.” dedi.

esnaf1-008.jpg

Pazar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Bekiroğlu, kongre sonrası gerçekleştirdikleri teşekkür ziyaretleri sonrası iadeyi ziyarette bulunan tüm kurum amir ve çalışanları ile esnaflara da teşekkür ederek, aldıkları sorumluluğun bilincinde olduklarını söyledi.

Başkan Bekiroğlu, yönetimdeki arkadaşları ile birlikte bu güvene layık olmak için çalışacaklarını sözlerine ekledi. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
4 Yorum