1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar için önemli yatırımlar
Pazar için önemli yatırımlar

Pazar için önemli yatırımlar

Ak Parti Pazar İlçe Başkanı Ahmet Basa, hamidiye'de sondaj çalışmaları başlayan Bölge Hastanesi ve Adliye Sarayının yakında temelinin atılacağını söyledi.

A+A-

Ak Parti Pazar İlçe Başkanı Ahmet Basa ilçede yapılan çalışmalarla ilgili bir açıklama yaptı. Görevde oldukları süre içerisinde yatırımların takipçisi olduklarını ve yeni çalışmalarla ilçenin gelişmesi anlamında çaba sarf ettiklerini belirten Başkan Basa, “Belediyemizin mücavir alanı haline getirilen Hamidiye’de sondaj çalışmaları başlayan Bölge hastanesi ve adliye sarayının temel atma törenini inşallah yılbaşının akabinde gerçekleştireceğiz. Bölgenin makûs talihini değiştirecek bu önemli yatırımların yeni istihdam kaynakları açacağını da umuyoruz. Ayrıca Hamidiye bölgesine doğru da yeni bir genişlemenin başlayacağını müjdeleyebiliriz. Devlet Hastanemizden 2 uzman doktorun ayrılmasıyla boşalan bölümleri Ocak ayı içerisinde dolduracağız. Gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Ayrıca il Özel İdaresi tarafından yapımına başlanan Özel Hizmet Binası da tamamlandı. Kaymakamlık ve ilgili birimlerin bu binaya aktarılmasıyla birlikte Hükümet Meydanı olarak bildiğimiz alanda çok önemli ve geleceğin Pazar’ının şekilleneceği bir yapılanma için çalışma başlatılacak.” Diye konuştu.(Abdullah UZUN)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
4 Yorum