1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Pazar Kaymakamlığı taşınıyor
Pazar Kaymakamlığı taşınıyor

Pazar Kaymakamlığı taşınıyor

Pazar İlçe Kaymakamlığı, 1 ay sonra, İl Özel İdaresi tarafından Sahil Camii karşısında yapımı devam eden hizmet binasına taşınacak.

A+A-

Naci GÜVEN - İl özel İdaresi ve İçişleri Bakanlığı ödeneğiyle 13 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan Pazar Özel İdare Hizmet Binası’nın 1 ay içerisinde hizmete açılacağı belirtildi. Pazar Kaymakamlığı’nın da bu binaya taşınacağını söyleyen İlçe Kaymakamı Yalçın Sezgin, “İlçemizde değişik yerlerde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarını bir yerde toplamış olacağız. Vatandaşlarımızın birkaç kurumda yapacakları işlemler için de bir kolaylık olacağını ümit ediyoruz. Ayrıca binada çağdaş şekilde şeffaf oda sistemiyle mimari bir tarz ortaya konulduğu için vatandaşlarımız koridorlardan bütün birimleri ve çalışanları görebilecekler. Binanın 120 kişilik kapasiteye sahip bir de toplantı salonu mevcut. Kaymakamlık birimimiz de şimdilik buraya taşıyacağız. Adliye ise mevcut hükümet konağında hizmete devam edecek. Bir ay içerisinde taşınma işlemlerinin tamamlanmasını bekliyoruz” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum